InloggenGebruikersnaamWachtwoord
Log me automatisch in bij elk bezoek    
Registreren
Registreren
Log in om je privéberichten te bekijken
Log in om je privéberichten te bekijken
Administratieforum.nl Forumindex » Forumintroductie



Nieuw onderwerp plaatsen   Reageren
Introduceer jezelf
Vorige onderwerp :: Volgende onderwerp  
Auteur Bericht
Tijn
Moderator


Geregistreerd op: 12 Nov 2005
Berichten: 205
Woonplaats: Maartensdijk

BerichtGeplaatst: Di Dec 20, 2005 8:13 am    Onderwerp: Introduceer jezelf Reageren met citaat

Introduceer jezelf even op het forum, wel zo leuk voor de beeldvorming.

Laat ik de eerste steen werpen:

Ik ben (mar)Tijn, initiatiefnemer van dit forum. Ik woon in Maartensdijk, samen met mijn partner (Suzanne) en twee kinderen. Ik ben ondernemer, en doe interim management op administratief / financieel gebied, maar ook administratie en belastingconsulent voor starters en MKB. Specialiteit is de muziek-, internet- en non-profit branche.

Daarnaast ben ik als uit de hand gelopen hobby begonnen met internet. Concepten ontwikkelen, domeinnamen en internetdienstverlening. Erg leuk om te doen, en nog nuttig ook.

Als hobby zit ik graag op de fiets in de bossen, skeeleren vind ik top, zo-ook muziek, boeken en films.

Groeten, Tijn
_________________
Admin Solutions Oplossingen voor administratie en management

Fair Solutions Administratie voor stichtingen en verenigingen

www.kunstopdezaak.nl


Laatst aangepast door Tijn op Ma Feb 09, 2009 8:33 pm; in totaal 2 keer bewerkt
Terug naar boven
Profiel bekijken Stuur privébericht E-mail versturen Website bekijken
Jeroen
Xpert


Geregistreerd op: 15 Dec 2005
Berichten: 21
Woonplaats: Breda

BerichtGeplaatst: Wo Dec 21, 2005 12:33 pm    Onderwerp: Introduceer jezelf Reageren met citaat

Ik zal de volgende zijn die zich voorsteld aan iedereen hier.

Ik ben Jeroen. Ik ben werkzaam als administrateur voor een handelsonderneming in bouwmaterieel in Breda. Sinds het behalen van mijn diploma Bedrijfseconomie aan de Hogeschool Brabant te Breda in 2003 ben ik hier werkzaam.

Wat ik denk toe te kunnen voegen aan dit forum? Ik laat graag mijn visie zien over verschillende onderwerpen over administratie en ben ook wel benieuwd waar anderen tegenaan lopen.

In mijn vrije tijd hou ik me vooral bezig met sport, voornamelijk als recreatie. De enige sport die ik beoefen in competieverband is voetbal, en af en toe ga ik eens squashen of snowboarden.
Terug naar boven
Profiel bekijken Stuur privébericht E-mail versturen Website bekijken MSN Messenger
Marcel
Lid


Geregistreerd op: 24 Sep 2006
Berichten: 2
Woonplaats: Maassluis

BerichtGeplaatst: Ma Sep 25, 2006 5:32 pm    Onderwerp: Reageren met citaat

Ik ben dan nummer 2 van de 120 leden die me voorstelt.

Ik ben, zoals mijn naam links zegt, Marcel. Ik ben nu 23 jaar. Ik werk voor een financieel detacheringsbureau. Ik werk voor mijn werkgever op porjectbasis bij verschillende opdrachtgevers. Hierdoor doe je veel ervaring op in het voeren van verschillende administraties. Ik heb de volgende diploma's: Havo, (MBO) administrateur niveau 4, PdB en hoop in januari mijn laatste certificaat te halen voor mijn MBA.

Ik mijn vije tijd doe ik aan volleybal bij de plaatselijke volleybalvereniging. Ik speel in het 3e herenteam, welke wij gekscherend "Het Bierteam" noemen. Wij doen het voor ons plezier. Daarnaast zit ik veel achter de pc en houd een de website bij van de volleybal vereninging.

Wie-o-wie is de volgende die de voorstelmicrofoon overneemt??
_________________
Marcel Financieel Specialist
Ik ben in dienst van een financieel detacheringsbureau
Terug naar boven
Profiel bekijken Stuur privébericht MSN Messenger
Blink
Lid


Geregistreerd op: 28 Feb 2007
Berichten: 6

BerichtGeplaatst: Do Mrt 01, 2007 11:06 am    Onderwerp: Reageren met citaat

Hi!

Mijn naam is Tijmen Kuipers, ik heb in augustus 2006 een eigen bedrijf opgericht samen met een vriend. Wij zijn allebei pas afgestudeerd (juni 2006) aan de hogeschool van Utrecht, de opleiding Mediatechnologie (valt onder Electrotechniek). We hebben een multimedia bedrijf, dat concepten bedenkt en realiseert in het audiovisuele domein.

Mijn werk en mijn hobbies hebben veelal te maken met computers. Verder heb ik een liefde voor camerawerk (AV producties is ook een sterk punt van ons bedrijf) en ik doe 2 maal per week aan squashen (daarna sauna heerlijk!) en 1 maal per week aan volleybal (op recreatie niveau).

Ik ben 25 lentes jong en ik ben trots dat ik een ondernemer ben!
_________________
www.dontblink.nl - Multimedia > van concept tot realisatie in het audiovisuele domein!
Terug naar boven
Profiel bekijken Stuur privébericht
Paula
Lid


Geregistreerd op: 29 Jan 2009
Berichten: 3

BerichtGeplaatst: Do Jan 29, 2009 5:06 pm    Onderwerp: Reageren met citaat

Ik ben Paula en run samen met mijn man een bosbouw bedrijf.
Ik heb me hier aangemeld om de problemen die ik tegen kom tijdens het boekhouden hier te kunnen neergooien in de hoop dat iemand mij kan helpen.
Terug naar boven
Profiel bekijken Stuur privébericht
noway



Geregistreerd op: 10 Feb 2009
Berichten: 1

BerichtGeplaatst: Di Feb 10, 2009 2:47 pm    Onderwerp: Reageren met citaat

Hoi,

En ik ben iemand die wil gaan werken in de administratie. Heb ruim 12 jaar gewerkt in bibliotheek. Ben gestopt met werken i.v.m. gezin. Nu zijn de kids groot. Wil nu weer aan de slag. Heb complete pc cursus gedaan en doe nu Basiskennis Boekhouden/computerboekhouden. Wil heel graag aan de slag.
Terug naar boven
Profiel bekijken Stuur privébericht
Meeuw
Lid


Geregistreerd op: 18 Jul 2009
Berichten: 6

BerichtGeplaatst: Za Jul 18, 2009 9:58 pm    Onderwerp: intro Reageren met citaat

Hoi, ik heb ooit heao gedaan en ben nu begonnen een goede vriend te helpen met de administratie van een klussenbedrijf (verbouwingen bij particulieren vooral: stucadoren, tegelen, sanitair, electra, verwarming - vanalles).

poeh wat komt er veel bij kijken.. en de studie is ook nogal weggezakt. eerst maar eens kijken bij de FAQjes en forumberichten, heb er al veel bruikbaars zien staan.

Lieke
Terug naar boven
Profiel bekijken Stuur privébericht E-mail versturen
Meeuw
Lid


Geregistreerd op: 18 Jul 2009
Berichten: 6

BerichtGeplaatst: Za Jul 18, 2009 10:02 pm    Onderwerp: ohja Reageren met citaat

ohja, ik doe óók de administratie voor een kamerverhuurbedrijfje. beheer van een studentenpand.
(ik kan mijn vorige bericht niet wijzigen)
Terug naar boven
Profiel bekijken Stuur privébericht E-mail versturen
sam73



Geregistreerd op: 14 Mei 2010
Berichten: 1

BerichtGeplaatst: Vr Mei 14, 2010 6:54 pm    Onderwerp: Reageren met citaat

Hallo allemaal,

ik ben Sam, 36 jaren jong en woonachtig in het hoge noorden des lands.
Na diverse omzwervingen in de arbeidswereld besloot ik mijn nooit afgeronde MEAO opleiding maar eens op te pakken en tracht nu binnen een half jaar mijn diploma als boekhoudkundig medewerker te halen. Iets wat me op het gebied van het aftoetsen prima afgaat.. Nu nog het examendossier Wink En volgend jaar een jaartje investeren om toch richting de functie administrateur te gaan groeien.

Tijdens mijn stage kwam ik deze week toevallig deze site tegen met het antwoord op een vraag die ik zocht, dus meld ik me bij deze maar eens aan. Hier staat genoeg informatie voor een ieder die met administraties te maken heeft, topinitiatief!
Terug naar boven
Profiel bekijken Stuur privébericht
ecofin
Xpert


Geregistreerd op: 09 Jan 2008
Berichten: 131

BerichtGeplaatst: Za Mei 15, 2010 5:17 am    Onderwerp: Reageren met citaat

Welkom Sam!

John
_________________
http://www.hofinza.nl
Voor al uw administratieve ondersteuning
Terug naar boven
Profiel bekijken Stuur privébericht E-mail versturen Website bekijken
Berichten van afgelopen:   
Nieuw onderwerp plaatsen   Reageren    Administratieforum.nl Forumindex » Forumintroductie Tijden zijn in GMT + 1 uur
Pagina 1 van 1

 
Ga naar:  
Je mag geen nieuwe onderwerpen plaatsen in dit subforum
Je mag geen reacties plaatsen in dit subforum
Je mag je berichten niet bewerken in dit subforum
Je mag je berichten niet verwijderen in dit subforum
Je mag niet stemmen in polls in dit subforum

Powered by Admin-Solutions
Webdesign: Lupker Creative Services